joomla 2.5joomla2.5

Інформація про нас

Інформація про нас

avto-servis-1На даний час у Вінниці, як і по всій Україні, збільшується чисельність власників автомобілів, яких можна розділити на дві групи - бережливі та менш відповідальні. Ще немаловажливий факт, різноманітність дорожних покритів. Все це та інше збільшує потребу в ремонті автомобіля.

Тому, заснувавши автосервіс, ми повністю поринули в допомогу водіям. Різномаїття видів поломок, змушує наших майстрів до постійного вдосконелення своїх навиків та знань. Кожний ремонт особливий, тому що кожний водій має свій стиль водіння. Ми намагаємося задовільнити всі потреби по обслуговуванню ваших авто.

Кожний майстер нашого СТО має технічну освіту, пройшов довгий етап становлення як професіонала, має навики в ремонті багатьох видів автотранспорту. Ще немаловажливий факт, що кожний майстер має свій напрямок, чи то слюсар по ремонту ходової, чи то майстер електрик, чи то майстер моторист, чи то токар. Розділення обов'язків надає змогу більш якісно проводити ремонт систем, вузлів, агрегатів авто.

Ще одним важливим фактором СТО є розміщення та під'їздні шляхи. Це в свою чергу надає можливість клієнтам не витрачати час на пошук автосервісу, який задовільнить його потреби в ремонті.

На даний час якісний ремонт автомобілів не можливо виконати без наявності професійного обладнання та інструменту. При використанні спеціалізованих інструментів ремонт авто проходить згідно технічних вимог та вимог виробників авто. Наявність токарного та фрезерного обладнання надає змогу виконати будь-які роботи з відновлення деталей автомобіля.

Наш автомагазин надає клієнтам широкий асортимент по вибору деталей для автомобілів: Chery, Chevrolet, Daewoo та Opel, що дає змогу швидше та відповідно нормам виробників відновити автомобіль.

На нашому автосервісі кожний клієнт вирішить проблеми з ремонтом свого автомобіля.

Зв`язок з нами

Phone8 (067) 604-65-56
Запчасти
Phone8 (097) 266-42-13
Мастер
Gmailklad1@svitonline.com
folder homeвул. Помаранчева, 1

Опитування

Якою маркою автомобіля Ви користуєтесь?
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval