joomla 2.5joomla2.5

Ремонт КПП

Ремонт КПП

korobka-peredachІноді можна помітити, що у автомобіля пропадає тяга, або при натисканні на «газ» двигун починає шуміти все більше і більше вже на початкових оборотах. У цьому випадку обов'язково треба звернути особливу увагу на стан коробки передач (КПП) і зчеплення. Не виключено, що такому автомобілю потрібно терміновий ремонт КПП, адже навіть хороша техніка з часом може зламатися.

Наше СТО пропонує всі види ремонту та обслуговування коробки передач. Коробка передач, скорочено її називають КП або КПП, використовується для зміни діапазону крутного моменту, який передається ведучим колесам від двигуна при рушанні з місця, а також при наборі швидкості. Більше того, коробка передач забезпечує рух автомобіля заднім ходом. Коробка передач автомобіля дає можливість досить тривалий час не стикатися двигун і ведучі колеса, наприклад коли двигун працює на холостому ходу під час руху або на стоянці.

На сучасних вітчизняних автомобілях в основному використовується такі види коробки передач: механічні ступінчасті коробки передач або автоматичні коробки передач.
Кількість передач в ступінчастій коробці переадач в сучасних автомобілях зазвичай дорівнює п'яти або шести (без врахування нейтральної і задньої передачі).

Передачі змінюються за допомогою переміщення шестерні, які по черзі входять у зчеплення з іншими шестернями, або блокуванням шестерень на валу коробки передач за допомогою синхронізаторів. Синхронізатори вирівнюють частоту оборотів включень шестерень і блокують певну з них з ведення валом. Переміщенням шестерень або шестернею керує водій автомобіля при вимкненому зчепленні.

Якщо із коробкою передач Вашого автомобіля сталася поломка, будь-то автоматична або механічна коробка передач, і коробка передач потребує ремонт або обслуговування, звертайтесь до нашого СТО і наші фахівці на висококласному обладнанні оперативно і вигідно для Вас полагодять коробку передач Вашого автомобіля. З нами ремонт КПП не принесе Вам зайвих клопотів!

Зв`язок з нами

Phone8 (067) 604-65-56
Запчасти
Phone8 (097) 266-42-13
Мастер
Gmailklad1@svitonline.com
folder homeвул. Помаранчева, 1

Опитування

Якою маркою автомобіля Ви користуєтесь?
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval