joomla 2.5joomla2.5

Послуги

Послуги

maslo
Заміна масла в двигуні повинна відбуватися систематично раз в 8-10 тисяч кілометрів, якщо не використовуються масла з подовженим терміном придатності. Інакше підвищується знос і відбувається передчасний вихід з строю всіх деталей, що труться. Надійність і ресурс двигуна, його потужність, а так само екологічні показники безпосередньо залежать від чистоти моторного масла.
sailentblok
Сайлентблоки зустрічаються як в передній підвісці автомобіля, для кріплення важелів, стабілізатора поперечної стійкості, реактивних тяг, так і для кріплення штанги в задньої підвіски. Також сайлентблоки застосовують для кріплення амортизаторів, коробки передач, двигуна. І за всіма цими резінометаліческімі шарнірами потрібен постійний і своєчасний контроль.
dvidun
Двигун є найважливішою частиною автомобіля. Від якості та точності настройки вузлів та агрегатів, його складових залежить, як довготривалість служби, так і безпека та комфорт їзди. Тому рекомендується своєчасно проводити комплексну діагностику та ремонт двигуна, та усувати несправності і проводити ремонт двигуна та настройку систем та агрегатів.
hodovaia
Для збільшення строку служби, надійності роботи, забезпечення безпеки експлуатації рекомендується своєчасно проводити діагностику та роботи по ремонту та заміні зношених вузлів та деталей ходової частини автомобіля. Перед тим як розпочинати ремонт або заміну ходової, ми здійснюємо діагностику підвіски. При роботах використовується тільки спеціалізований інструмент.
korobka-peredach
Іноді можна помітити, що у автомобіля пропадає тяга, або при натисканні на «газ» двигун починає шуміти все більше і більше вже на початкових оборотах. У цьому випадку обов'язково треба звернути особливу увагу на стан коробки передач (КПП) і зчеплення. Не виключено, що такому автомобілю потрібно терміновий ремонт КПП, адже навіть хороша техніка з часом може зламатися.
tormoz
Гальмівна система автомобіля одна з найважливіших систем, яка забезпечує безпеку водія та пасажирів. Ні в якому разі не можна безвідповідально відноситися навіть до самих найменших несправностей гальмівної системи. При виявленні синдромів несправностей гальмівної системи, необхідно негайно прийняти заходи для їх усунення та звернутися до спеціалістів і провести ремонт.
vihlop
Система випуску відпрацьованих газів призначена для відбору залишкових продуктів в камері згоряння двигуна, для регулювання оптимального складу відпрацьованих газів, а також пониження рівня шуму після вибуху робочої суміші.Система складається з випускного колектора, прийомної труби, резонатора, глушника, додаткових глушників першої та другої ступені, основного глушника, лямда-зонду.
svarka
Одним з найбільш ефективних способів з'єднання різних сплавів, відновлення та ремонту будь-яких пошкоджених конструкцій з металу є проведення зварювальних робіт.
За всю історію стрімкого розвитку технологія зварювання досягла сьогодні дивного прогресу, що дозволяє їй міцно займати свою нішу практично у всіх галузях народного господарства.
diagnostika
Це комплексна перевірка всіх електронних систем автомобіля на наявність існуючих несправностей і проблем.
Ця діагностика дозволяє оцінити реальний стан вузлів, деталей і блоків управління автомобіля, а також дати оцінку його технічного стану.

Зв`язок з нами

Phone8 (067) 604-65-56
Запчасти
Phone8 (097) 266-42-13
Мастер
Gmailklad1@svitonline.com
folder homeвул. Помаранчева, 1

Опитування

Якою маркою автомобіля Ви користуєтесь?
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval