joomla 2.5joomla2.5

Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика

diagnКомп'ютерна діагностика автомобіля - це комплексна перевірка всіх електронних систем автомобіля на наявність існуючих несправностей і проблем. Ця діагностика дозволяє оцінити реальний стан вузлів, деталей і блоків управління автомобіля, а також дати оцінку його технічного стану.

В процесі комп'ютерної діагностики вимірюються різні характеристики, які безпосередньо впливають на роботу Вашого автомобіля. Діагностика включає в себе послідовну перевірку більшості систем управління, таких як: управління двигуном, пневмопідвіскою, автоматичною трансмісією, іммобілайзером, АБС, круїз-контролем, подушками безпеки і т.п.
Своєчасна комп'ютерна діагностика автомобіля дозволяє збільшити термін служби Вашого авто і заощадити Ваші гроші. Від своєчасної і грамотної діагностики багато в чому залежить його надійність, довговічність агрегатів і вузлів автомобіля.

Автосервіс СТО у Вінниці пропонує послуги комплексної комп'ютерної діагностики всіх систем автомобіля, а також діагностику окремих вузлів.
Маючи величезний досвід в частині проведення діагностики автомобілів, наші майстри-діагности з високою точністю визначать причини несправностей і запропонують вам оптимальні схеми їх усунення.

Ми рекомендуємо вам з періодичністю «раз на рік» проходити процедуру комплексної діагностики всіх систем автомобіля, навіть якщо на перший погляд ніщо не викликає підозр.

Адже не секрет, що профілактика завжди обходиться дешевше.

Зв`язок з нами

Phone8 (067) 604-65-56
Запчасти
Phone8 (097) 266-42-13
Мастер
Gmailklad1@svitonline.com
folder homeвул. Помаранчева, 1

Опитування

Якою маркою автомобіля Ви користуєтесь?
 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval